• In English
 • Держрибагентство оприлюднило список кандидатів у рибний патруль
  опубліковано 20 січня 2016 року о 13:17

  Держрибагентство оприлюднило список осіб, що подали повний пакет документів і допущені  для участі у конкурсному відборі у рибний патруль м. Києва та Київської області, а також на посади керівників управлінь в 10 регіонах України. З майже 2000 анкет всім вимогам до майбутніх патрульних (вік, вища освіта, відсутність судимостей) відповідає 611 осіб. З них – 324 особи претендують на посаду головного інспектора рибоохоронного патруля Києва та Київської області, 119 на інші посади. Список кандидатів доступний за посиланням.

  Павло Гвозденко, перший заступник Голови Держрибагентства, керівник проекту «Рибний патруль» повідомив:  «У «пілотному» Київському патрулі буде 63 інспектори, відповідно конкурс становить п’ять чоловік на 1 місце. Приємно, що до реформування галузі має бажання долучитися молодь, середній вік кандидатів – 33,5 року. Окрім того, маємо 46 претендентів на керівні посади – начальник відділу рибоохоронного патруля м. Києва та області та заступник начальника. Бажання працювати у патрулі проявили і абсолютно нові для галузі люди, зокрема рибалки-любителі, колишні учасники АТО, громадянські активісти. Переважна більшість – це чоловіки, проте серед конкурсантів до київського патруля є 19 жінок».

  Крім того, Держрибагентство отримало 122 заявки на посади начальників управлінь рибоохоронного патруля у 10 регіонах України, із списком кандидатів можна ознайомитись тут.

  Павло Гвозденко повідомив, що прозорість і відкритість – ключові принципи рибного патруля. «Ми хочемо, щоб робота органу була максимально відкритою для суспільства. Саме тому ми представили списки кандидатів у відкритому доступі, кожна людина може вільно з ними ознайомитися.  Якщо комусь із риболовної громадськості відомі факти про конкурсантів, що  несумісні із чесною роботою у органах рибоохорони – просимо повідомляти  нам про це. Також просимо повідомляти позитивні факти про конкурсантів, інформацію про їх активну громадянську позицію». Конкурсна комісія  розгляне всі листи із відповідною інформацією, направлені на електронну скриньку info@darg.gov.ua, у темі листа  необхідно вказати «Інформація для конкурсної комісії».

  Держрибагентство звертає увагу, що всі співробітники рибного патруля, як інспекторський склад, так і керівники незалежно від регіону, будуть зараховані на роботу із випробовувальним терміном у 6 місяців.  Якщо протягом цього часу  людина  продемонструє  поведінку несумісну із принципами та обов’язками рибного патрульного – роботу у органах рибоохорони вона не продовжить.