• In English
 • На Тернопільщині більше 2 300 учасників АТО отримають земельні ділянки
  опубліковано 19 січня 2016 року о 11:03

  У Тернопільській області виявили бажання отримати земельні ділянки 2715 учасників АТО. Саме така кількість військових звернулась із заявами про отримання землі. За результатами розгляду звернень 2 356 військовослужбовців отримали дозволи на розробку проектів землеустрою. Для учасників АТО відведуть землі загальною площею 616,05 гектара. Решта клопотань знаходяться на стадії розгляду.

  Вже завершили процедуру оформлення землі у власність 1037 учасників АТО, для яких загалом відвели 469 гектарів.

  Військовослужбовці отримали землі різного цільового призначення. Для ведення садівництва відвели 531 ділянку площею 53,9 гектара. Звести будинки зможуть 468 учасників АТО на ділянках площею 28,4 гектара. Ще 37 ділянок площею 63,2 га учасники військові використають для ведення особистого селянського господарства.

  Землевпорядники Тернопільщини спільно з місцевими радами зарезервували на території регіону більше 250 земельних масивів для потреб учасників АТО. Перелік вільних земельних ділянок із зазначенням місця розташування та графічним зображенням доступний на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області у розділі «Для учасників АТО».

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.