• In English
 • Міністр закордонних справ Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом
  опубліковано 18 січня 2016 року о 16:24

  Наприкінці свого візиту до Брюсселя Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів зустріч з Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.

  Сторони привітали започаткування з 1 січня 2016 року Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі і підтвердили налаштованість докласти спільних зусиль з метою забезпечення в якнайшвидші терміни відчутних позитивних результатів як для бізнесу, так і для споживачів України та ЄС.

  Окрема увага була приділена наслідкам дискримінаційних дій РФ щодо обмежень українського імпорту на російський ринок та українського транзиту територією РФ на ринки третіх країн. У цьому контексті Павло Клімкін запропонував розглянути пакет спільних заходів, спрямованих на посилення економічної віддачі від імплементації ПВ ЗВТ шляхом стимулювання інвестицій та ділових контактів між бізнес-колами України та ЄС, допомоги ЄС у розвитку експортного потенціалу України, подальшої лібералізації доступу до ринку ЄС для окремих категорій українського експорту, координації заходів України та ЄС в СОТ.

  Було домовлено про координацію спільних зусиль на цьому напрямку.