• In English
 • Відбулося засідання оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  опубліковано 16 січня 2016 року о 18:30

  16 січня у ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра України-Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка відбулося засідання Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії були присутні представники «Укравтодору», Міністерства оборони України, Національної поліції, Національної гвардії України, Міністерства ЖКГ та регіонального розвитку України, Міністерства охорони здоров'я, Міненерговугілля, Мінінфраструктури, НАК «Нафтогаз України», обласних та Київської міської держадміністрацій.

  В ході наради розглядалися питання стану погодних умов на території України впродовж 17-18 січня, залучення снігоприбиральної техніки для розчищення автошляхів, готовності до ліквідації можливих аварій на об’єктах електроенергетики, забезпечення стабільної роботи комунальних служб та теплопостачання в умовах понижених температур.

  Голова ДСНС України Микола Чечоткін зазначив, що на даний час оперативна обстановка, що пов’язана з надзвичайними ситуаціями природного і техногенного характеру на території держави контрольована. Вживаються заходи щодо відновлення електропостачання в населених пунктах чотирьох областях (Закарпатська, Київська, Чернігівська, Одеська), що були  знеструмленні минулої доби. Налагоджено взаємодію з органами влади, що задіяні до оперативного вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням транспортного сполучення, електро-, газо-, водо-, теплопостачання, медичного забезпечення.

  “У зв’язку з очікуваним ускладненням погодних умов близько 7 тис. чоловік особового складу та 2 тис. одиниць пожежно-рятувальної і спеціальної техніки перебувають на цілодобовому чергуванні та утримуються в режимі підвищеної готовності і забезпечують реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та небезпечні події”, - зазначив Микола Чечоткін.

  Довідково

  Внаслідок переміщення в Україну активного південного циклону протягом 17-18 січня на території Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської, Полтавської, і 18 січня Харківської та Сумської областей очікуються надзвичайно складні погодні умови: дуже сильні снігопади, сильні хуртовини, снігові замети при швидкості вітру 17-22 м/с, місцями 25 м/с.