• In English
 • Міністерство оборони повернуло із незаконного володіння понад 12 гектарів земель на Івано-Франківщині
  опубліковано 15 січня 2016 року о 17:37

  На виконання доручень Міністра оборони України юридичною службою Міноборони спільно з органами військової прокуратури проводиться робота із захисту інтересів держави у судових органах з питань повернення із незаконного володіння земель оборони.

  Так, у липні 2015 року Військовою прокуратурою Західного регіону України заявлено позов до Господарського суду Івано-Франківської області щодо повернення із незаконного володіння одним з ТзОВ земель оборони у селі Крихівці Івано-Франківської області загальною площею 12,2114 га.

  Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області від 10.11.2015 року позовні вимоги задоволено. Свідоцтва даного ТзОВ на право власності на земельні ділянки визнано недійсними та скасовано, землі витребувано з чужого незаконного володіння та повернуто державі в особі Міноборони.

  12.01.2016 року Міністерство оборони України отримало в Реєстраційній службі Івано-Франківського міського управління юстиції Івано-Франківської області витяги з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності на зазначені земельні ділянки за Міністерством оборони України.