• In English
  • МІП: Міжнародний Форум "Крим-це Україна" буде проведено до других роковин окупації
    опубліковано 15 січня 2016 року о 16:20

    14 січня 2016 року Міністерство інформаційної політики України організувало робочу зустріч із представниками кримської громади, що перебувають у вигнанні, щодо проведення Міжнародного форуму «Крим - це Україна».

    За словами радника Міністра інформаційної політики з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар Форум відбудеться 26 лютого й пройде в рамках широкої інформаційної кампанії «Крим - це Україна».

    Форум, як і вся кампанія, буде присвячений другим роковинам окупації Криму й, перш за все, спротиву його мешканців російській агресії.

    «Ми провели погоджувальні зустрічі з кримськими журналістами, правозахисниками та активістами. В результаті, окрім іншого, було домовлено про спільну організацію Міжнародного форуму. Вже сформовано робочу групу, яка наразі працює над підготовкою заходу», – підкреслила Еміне Джеппар.

    Під час зустрічі Наталія Беліцер, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, підкреслила необхідність проведення декількох панелей в рамках Форуму.

    «Головними напрямками нашої роботи мають стати порушення прав людини в Криму, інформаційна політика щодо Криму та реінтеграція півострова», – наголосила експерт.

    Виконавчий директор ГО «Правозахисна група 20 лютого» Дмитро Незвіський зазначив, що проведення Міжнародного Форуму з питань окупованого Криму – це ще один крок до створення публічної частини загальнонаціональної стратегії деокупації півострова.

    «Чим більше інститутів громадянського суспільства та міжнародних експертів візьмуть участь у Форумі, тим більше шансів отримати стратегічну візію Криму на державному рівні», – зауважив Дмитро Незвіський.

    Проведення Форуму планується в Українському кризовому медіа-центрі.

    До участі в робочій групі були запрошені кримські експерти, правозахисники, представники  Меджлісу кримськотатарського народу, Державна служба України з питань АР Крим та м. Севастополь, відділ з питань забезпечення роботи Уповноваженого Президента України з питань кримськотатарського народу.