• In English
 • Місцеві ради Полтавщини отримали 3,7 млн. гривень відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв
  опубліковано 15 січня 2016 року о 14:40

  Землевпорядники Полтавської області у 2015 році нарахували 2,766 млн. грн. в порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Сумарно до бюджетів за рік надійшло 3,697 млн. грн. (з урахуванням заборгованості за минулі періоди).

  Близько двох мільйонів гривень з отриманих коштів землевпорядники спрямували на заходи з розвитку та охорони земель.

  На освоєння та поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь використали 1,075 млн. гривень. Ще 878 тис. грн. спрямували на проведення інвентаризації та 72,6 тис. грн. на нормативну грошову оцінку земель. Заходи з охорони земельного фонду профінансували на 135,6 тис. гривень.

  На сьогоднішній день залишок коштів за відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв на спеціальних рахунках місцевих рад становить 15,749 млн. гривень. Фінансовий ресурс планують використати на поліпшення стану та охорону земель регіону.

  Довідково:

  Згідно зі статтею 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництва, використовуються на освоєння земель для сільсько- та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.