• In English
 • Учасники АТО на Кіровоградщині стануть власниками майже 4800 гектарів земель
  опубліковано 15 січня 2016 року о 10:36

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками у Кіровоградській області учасники АТО отримали 2 782 дозволів на відведення землі. Після завершення процедури оформлення земельних ділянок у власність військові отримають у розпорядження землі загальною площею 4853 гектари.

  Найбільші земельні площі для учасників АТО відведені у Кіровоградському – 725,5 га, Олександрійському – 388 га, Гайворонському – 312 га, Добровеличківському241 га районах Кіровоградщини.

  З усіх військовослужбовців, які отримали дозволи, завершили процес оформлення землі 1078 учасників АТО. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 1938 гектарів. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Кіровоградському (259), Гайворонському районі (45), Добровеличківському (78) районах області.

  Довідково:

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.