• In English
 • Ігор Жданов та делегація Фонду народонаселення ООН обговорили подальшу співпрацю на 2016 рік
  опубліковано 14 січня 2016 року о 16:47

  14 січня Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із регіональним директором Фонду народонаселення ООН Хеймо Лаакконеном та новопризначеним Представником ФН ООН в Україні Каспаром Пікою.

  Мета зустрічі – обговорити питання подальшої співпраці Мінмолодьспорту та Фонда народонаселення на найближчу перспективу.

  У зустрічі також взяли участь заступник Міністра Сергій Митрофанський, заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, керівники профільних департаментів Міністерства, співробітники представництва ФН ООН в Україні.

  Ігор Жданов подякував представникам Фонду народонаселення за тісну та плідну співпрацю за попередній рік: «Завдяки підтримці агенцій системи ООН, передусім Фонду народонаселення, ми змогли досягти гарних результатів в 2015 році у сфері реформування молодіжної політики. Дякую за допомогу, надану Фондом в питанні залучення експертів до  розробки Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки та удосконалення нормативно-правової бази фінансової підтримки молоді в Україні». 

  Міністр зазначив, що завдяки підтримці системи ФНООН у 2015 році було проведено соціологічне дослідження «Молодь України 2015», яке стало доказовою базою реформування молодіжної сфери.

  «З вашою підтримкою ми маємо можливість впровадити в Україні кращі приклади практик щодо роботи з молоддю європейських країн. У проекті програми «Молодь України» на 2016-2020 роки передбачено такі реформаторські кроки щодо роботи з молоддю, як визнання неформальної освіти, підтримка молодіжного таборування та розвиток мережі молодіжних центрів», - зауважив Міністр.

  Регіональний директор Фонду народонаселення ООН Хеймо Лаакконен відмітив високий рівень зацікавленості Фонду продовжити успішну співпрацю з Міністерством та запевнив в готовності долучатись до реалізації реформаторських напрямків молодіжної політики. «Найкраща та найграмотніша інвестиція – це інвестиція в молодь. Ми розглядаємо Міністерство молоді та спорту, як ключового партнера в Україні, оскільки саме молодь визначає майбутнє країни та має бути залученою до розробки та реалізації державної політики», – зазначив Хеймо Лаакконен.