• In English
 • МІП надало інформаційну підтримку викривачам корупції
  опубліковано 14 січня 2016 року о 15:58

  До Міністерства інформаційної політики України, за інформаційною підтримкою, звернулася громадська організація "Тransparency International Україна", яка підготувала  відеосюжети, що закликають українців боротися з корупцією.

  МІП направило звернення до Національної телерадіокомпанії України, обласних філій НТКУ, а також до низки провідних центральних ТРК з проханням сприяти трансляції відеороликів, в рамках реалізації національної інформаційної кампанії «Вони би не мовчали!», на правах соціальної реклами.

  Таким чином, трансляція відеосюжетів розпочалася з 20 грудня 2015 року і триватиме до 31 січня 2016 року.

  Мета кампанії – обмежити зростання корупції в Україні шляхом реалізації всеукраїнського соціального проекту під назвою «…і я не мовчатиму!» та показати реальне ставлення українців до проблематики корупції. Крім того, МІП опублікувало в себе на офіційному веб-сайті інформаційний банер проекту, за посиланням якого можна долучитися до викривання корупційних схем кожному .Деталі за посиланням…

  Нагадаємо, що в продовження комунікаційної підтримки реформ Уряду щодо протидії корупції, МІП надає інформаційну підтримку проектам, які спрямовані на подолання корупції. Зокрема, співпраця з ГО "Тransparency International Україна" триває з літа 2015 року.