• In English
 • Більше 5 200 гектарів землі для потреб учасників АТО виділили у Хмельницькій області
  опубліковано 14 січня 2016 року о 15:23

  На Хмельниччині учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 3 487 дозволів для розробки проектів землеустрою. Військовим відведуть у власність земельні ділянки, загальна площа яких становить 5289,1 гектарів.

  Учасники АТО використають 2 838 ділянок (5202,27 га) для ведення особистого селянського господарства. Під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд відведуть 156 земельних ділянок (19,46 га). Для садівництва військові отримають 493 ділянки площею 67,37 гектара.

  Усього із заявами про отримання землі до територіальних органів Держгеокадастру та органів місцевого самоврядування Хмельницької області звернулись 3 802 учасники АТО. Найбільшу кількість заяв отримали у Хмельницькому (960) та у Волочиському (456) районах. Звернення військовослужбовців землевпорядна служба розглядає у першочерговому порядку.

  Завершили процедуру оформлення землі у власність 775 учасників АТО. Військові отримали у розпорядження земельні ділянки загальною площею 1185,18 гектарів.

  Довідково:

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.