• In English
 • Мінагрополітики: ДП "Укрспирт" підписав контракт на поставку спирту в Польщу
  опубліковано 14 січня 2016 року о 15:13

  ДП «Укрспирт» робить акцент на розвиток експортного напрямку. У січні 2016 року підписано контракт на поставку спирту в Польщу. Новому клієнту, компанії DestylacjePolskie буде відвантажено 50 тисяч декалітрів спирту, контракт передбачає подальше  збільшення об’єму поставок.

  «Наразі вивчається попит, розробляються пропозиції, з урахуванням особливостей різних ринків, проводиться індивідуальна робота з потенційними клієнтами. Перші результати уже є. Проте наша мета амбіційна: за перший квартал цього року досягти об’єму поставок на зовнішні ринки не менше, ніж за весь 2015 рік. Це дасть не лише прибуток компанії, але й віру у власні сили колективу. Нагадаю, у 2015 році на зовнішні ринки було відвантажено близько 200 тисяч дал продукції», - коментує заступник директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

  Він повідомив, що орієнтація на експорт важлива іще й тому, що у зв’язку зі значним підвищенням акцизу на спирт (+50%) передбачається зменшення активності споживачів на внутрішньому ринку. «Близько 80% продажів ДП «Укрспирт» на національному ринку приходиться на виробників лікеро-горілчаних виробів. Практично добробут спиртової галузі залежить від лікеро-горілчаної промисловості. Це значний ризик. Збільшення долі експорту нівелює його», - наголосив Сергій Блескун.

  Сьогодні ДП «Укрспирт» веде переговори про постачання технічного спирту в Польщу, спирту етилового в Туреччину, є домовленості про відвантаження спирту етилового в Угорщину.