• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 09 січня 2016 року о 12:38

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  За добу обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Також в районі проведення антитерористичної операції польоти безпілотних літальних апаратів, які використовуються незаконними збройними формуваннями для здійснення повітряної розвідки, не фіксувалися.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи з припинення незаконного переміщення товарів та вантажів.

  Так, на контрольному посту «Верхньоторецьке» прикордонним нарядом затримано автомобіль завантажений 200 кілограмами ковбасних виробів. Він слідував до неконтрольованої території оминаючи контрольний пункт в'їзду-виїзду «Зайцеве». На КПВВ «Новотроїцьке» прикордонники виявили автомобіль з товарами народного вжитку. Всього в автівці знаходилося 400 одиниць товарів на загальну суму 15 тисяч гривень.

  Крім того, прикордонні наряди  спільно з працівниками ДФС завадили черговим спробам переміщення до тимчасово непідконтрольної території коштів. Зокрема, в контрольному пункті «Зайцеве» за добу виявили 2 таких випадки. 100 тисяч гривень були знайдені у громадянина України, який рухався автомобілем «ВАЗ». Кошти були приховані під верхнім одягом. Інший наш співвітчизник під важелем коробки передач «ТОЙОТи» заховав 1,1 мільйона рублів РФ, а в запасному колесі 17 мобільних телефонів. Даних громадян, кошти та товари передано представникам ДФС для прийняття правового рішення.