• In English
 • На залізниці забезпечено рух поїздів
  опубліковано 08 січня 2016 року о 16:01

  Сьомого січня на залізницях України цілодобово тривали заходи з прибирання снігу на коліях, вокзалах та станціях. Загалом до цієї роботи було залучено 12900 працівників. Також працювали 2 снігоприбиральні машини на Одеській залізниці.

  Минулої доби опади у вигляді снігу спостерігалися на території Південної, Придніпровської, Південно-Західної, Львівської та Одеської залізниць. Найбільше снігу зафіксовано на станціях ім. Т.  Шевченка та Гребінка, де висота снігового покрову досягала 20 см. На окремих станціях, зокрема, Полтава, Харків, Вапнярка, Київ від 10-15 см.

  Незважаючи на складні погодні умови залізничники забезпечують рух поїздів без суттєвих затримок. Найскладніша ситуація наразі на ділянках від ст. Знам’янка до Дніпропетровська, де через дощ почалося обледеніння контактної мережі. Однак навіть у цих умовах рух триває.

  Довідка

  У структурних підрозділах департаменту колії ПАТ «Укрзалізниці» до роботи в зимовий період підготовлено 121 одиницю снігоочисної техніки та 101 одиницю снігоприбиральної техніки. Також 2381 стрілочних переводів обладнано системою електрообігріву та 13370 – системою пневмообдуву.