• In English
 • Мінрегіон: Моніторинг ситуації з опаленням та водопостачанням по країні здійснюється цілодобово
  опубліковано 08 січня 2016 року о 11:45

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України цілодобово моніторить ситуацію із станом систем життєзабезпечення населення країни. Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк перед засіданням Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  "Позитивна новина - ми дуже впевнено пройшли період значного пониження температури по країні, і всі системи житлово-комунального сектору спрацювали на відмінно. Єдина серйозна позаштатна ситуація виникла хіба що у Генічеську, втім її передумови були більше політичними. Але навіть цю ситуацію вдалося виправити буквально за день, завдяки оперативному втручанню Міністра Геннадія Зубка та всієї команди Мінрегіону», - зауважив Едуард Кругляк.

  За словами заступника Міністра, станом на восьму ранку 8 січня опалення підключено на 100% у житлових будинках, лікарнях, дитячих садах та школах по всій Україні, за виключенням декількох житлових будинків та об'єктів соціальної сфери в Донецькій області.

  "У зв'язку із ускладненням погодних умов по Україні приведені до повної готовності аварійні бригади на випадок можливих аварій на об'єктах водо- та теплопостачання", - наголосив Едуард Кругляк.

  Заступник Міністра повідомив, що на рівні центральної влади Мінрегіон зробив все належне для підготовки до будь-якої позаштатної ситуації. Едуард Кругляк наголосив, що по всіх областях України за період з вересня 2015 року підготовлено 6412 одиниць техніки, з яких вже задіяно для ліквідації наслідків снігопадів 920 одиниць. Крім того, на зимовий період заготовлено 909 тис. тон посипкового матеріалу.

  «Далі настає зона відповідальності інших відомств та місцевої влади, яким ми готові допомагати всіма наявними ресурсами», - підкреслив Едуард Кругляк.