• In English
 • На Кіровоградщині за рік продали права оренди та власності майже на 730 гектарів земель
  опубліковано 06 січня 2016 року о 14:52

  Спеціалісти Головного управлінням Держгеокадастру Кіровоградської області у 2015 році організували проведення 46 земельних аукціонів з продажу права на землю. На торгах інвестори взяли в оренду 77 земельних ділянок загальною площею 728,8 гектара. Землі державної власності сільськогосподарського призначення використають для ведення агробізнесу.

  За підсумками торгів до бюджетів місцевих громад області щорічно надходитиме плата за користування землею у сумі 1,7 млн. гривень. Фінансовий ресурс може бути використаний на реалізацію соціальних заходів та розвиток інфраструктури територій.

  Органи місцевого самоврядування здійснили продаж прав власності на п’ять земельних ділянок комунальної власності. Площа земель становить  1,6505 гектара. За приватизацію земельних ділянок отримали 812,3 тис. гривень.

  Ще одну земельну ділянку продали під об'єктом державної власності. Вартість землі площею 0,03 га становила 6,5 тис. гривень.

  Довідково:

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».