• In English
 • На Рівненщині 2580 учасників АТО отримали дозволи на оформлення земельних ділянок
  опубліковано 06 січня 2016 року о 12:05

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками на Рівненщині 2580 учасників АТО та членів родин загиблих отримали дозволи на розробку проектів землеустрою для відведення землі. Військовослужбовці отримають земельні ділянки загальною площею 375,2 гектара.

  Учасники АТО планують використовувати 1581 ділянку площею 157 га під будівництво та обслуговування житлового будинку та господарських споруд. Для ведення садівництва відведуть 808 ділянок площею 84,9 гектара. Ще 191 ділянка площею 133,3 га призначена для ведення особистого селянського господарства.

  Усього із заявами про отримання землі до територіальних органів землевпорядної служби та органів місцевого самоврядування області звернулося 4918 учасників АТО. Найбільше звернень отримали у м. Рівному (1473 заяв), Рівненському (910), Здолбунівському (395) та у Костопільському (366) районах Рівненщини. Усі клопотання учасників АТО розглядаються у стислі терміни та в першочерговому порядку.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.