• In English
 • Учасники АТО отримали на Львівщині майже 2200 земельних ділянок
  опубліковано 31 грудня 2015 року о 11:16

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Львівській області військовослужбовці отримали у власність 2190 земельних ділянок. Загальна площа земель становить 333 гектари. Ділянки призначені для будівництва, садівництва, ведення особистого селянського господарства.

  У Головному управлінні Держгеокадастру Львівщини ухвалили 1780 рішень про надання військовослужбовцям у власність земельних ділянок, загальною площею 240 гектар. Землі розташовані поза межами населених пунктів. Учасникам АТО відвели ділянки для садівництва (1701 земельна ділянка), особистого селянського господарства (65 земельних ділянок) та індивідуального дачного будівництва (14 земельних ділянок).

  Ще 467 земельних ділянок в межах населених пунктів військовим надали за рішенням місцевих рад Львівської області. Ці землі військові використають переважно для будівництва житлових будинків.

  Загалом землевпорядна служба Львівщини надала учасникам АТО 3604  дозволів на розробку документації із землеустрою на землі загальною площею 794 гектари. Зараз триває процес оформлення ділянок у власність.

  Довідково:

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.