• In English
 • В МІП обговорили заходи до других роковин окупації АР Крим і м.Севастополя та їх інформаційний супровід
  опубліковано 31 грудня 2015 року о 10:23

  30 грудня Міністерство інформаційної політики України організувало зустріч в інформаційному агентстві «Укрінформ» із кримськими активістами, експертами, а також представниками органів державної влади, діяльність яких стосується питань окупованого Криму.

   Сторони обговорили заходи до других роковин окупації АР Крим і м. Севастополя та їх інформаційний супровід.

  За словами радника Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар, за результатами трьох окремих зустрічей із кримськими правозахисниками, журналістами, експертами та активістами вже розпочато роботу над створенням спільного графіку заходів.

  «Учасники зустрічі домовились, що всі публічні заходи по Криму з середини лютого до середини березня, будуть проходити під спільною інформаційною «парасолькою», - зазначив радник.

   Своєю чергою Наталя Бєліцер, експерт Інституту демократії ім. Пилипа Орлика, зазначила, що поширення інформації про окупацію півострова, має відбуватись не тільки в Україні, але й поза її межами.

  «Ми маємо розробити чітку інформаційну стратегію по Криму, і в ній передбачити не тільки роботу внутрішню, але й на міжнародному напрямку. На останніх зустрічах, в рамках НАТО та ЄС, на яких доводилось брати участь, тема Криму майже не була представлена», – наголосила Наталія Беліцер.

  Наріман Устаєв, голова Державноїслужби з питань Криму та м. Севастополь підтвердив готовність відомства підтримати ініціативи МІП щодо можливих заходів.

  Зустрічі з кримськими експертами, активістами і представниками органів державної влади закрила другий етап підготовки інформаційної кампанії, присвяченої роковинам окупації Криму. Вже в січні Міністерство інформаційної політики України створить робочу групу щодо плану та графіку заходів.