• In English
 • Проект колективного договору ПАТ "Укрзалізниця" додатково пропонує індивідуальний соцпакет працівників залізничної галузі
  опубліковано 30 грудня 2015 року о 17:32

  Триває робота над положеннями проекту колективного договору ПАТ «Укрзалізниця». Запропонований публічним акціонерним товариством проект колективного договору ПАТ «Укрзалізниця» зберігає соціальні гарантії залізничників згідно з чинним законодавством України, базується на принципах соціальної рівності, адресності, відповідальності перед трудовим колективом товариства та орієнтації на основні виробничі процеси.

  Соціальна рівність передбачає отримання працівниками соціальних гарантій, розмір яких визначається кількістю мінімальних заробітних плат згідно із чинним законодавством.

  Адресність отримання соціальних гарантій полягає в тому, що працівники мають  право вибирати саме ті гарантії, які задовольнять його потреби  у поточному році. 

  Відповідальність перед трудовим колективом полягає у забезпеченні належних умов праці та  збереженні гарантій трудової діяльності працівників залізничної галузі.

  Орієнтація на основні виробничі процеси передбачає врахування у положеннях та розділах  колективного договору специфіки діяльності залізничного транспорту.

  Вищевказане  відображено у порівняльній таблиці проектів колективних договорів товариства та профспілок з діючою Галузевою угодою. Порівняльна таблиця тут.

  Додатково запроваджено індивідуальний соціальний пакет залізничника, як елемент системи соціальної підтримки працівників товариства, представлений переліком додаткових гарантій, визначених товариством. В основу покладено принцип «кафетерію», що передбачає встановлення ліміту коштів на календарний рік та кількості додаткових гарантій, на які ці кошти можуть бути витрачені. Працівник на свій розсуд використовує додаткові гарантії  залежно від власних потреб.