• In English
 • В Краматорську МІП спільно з штабом АТО прозвітували за рік роботи
  опубліковано 30 грудня 2015 року о 14:56

  З0 грудня 2015 року в Краматорську відбувся спільний брифінг Міністерства інформаційної політики України та штабу Антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

  «Концерн РРТ, на виконання рішень Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, запустило цифровий пакет з 6 українських телеканалів, який зможе бачити і Донецьк. Тепер жителі Донецька, Волновахи і прилеглих територій мають доступ до українського телебачення у цифровому форматі», - повідомив радник Міністра інформаційної політики України з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець під час брифінгу.

  Радник також підвів підсумки за поточний рік щодо відновлення телерадіомовлення на території проведення Антитерористичної операції та за цим напрямком  представив детальний звіт діяльності  МІП у 2015 році.

  Нагадаємо, що відновлення українського мовлення відбувається на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при МІП. Важливим завданням Комісії, крім відновлення українського мовлення в зоні АТО, є також посилення сигналу на прикордонних територіях.