• In English
 • За тиждень "теплих" кредитів видано на суму 42,5 млн. грн.
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 18:43

  Українці все більше прагнуть додаткових переваг до своїх покупок, особливо напередодні Нового року. Саме такими є продуктові лінійки енергоефективних товарів, що пропонуються в рамках держпрограми з термомодернізації житла. Беручи «теплий» кредит, громадяни отримують не тільки економію на оплаті комунальних послуг, а й якісні, багатопланові та довговічні рішення для комфорту в оселях.

  Підтвердженням цьому є зростаюча динаміка попиту на «теплі» кредити, яких за тиждень видано понад 2,5 тисячі на суму 42,5 млн. грн. Варто зазначити, що найбільшу активність виявили громадяни, які є отримувачами субсидій. Саме вони скористались державною підтримкою майже 2 тисячі разів придбавши енергоефективне обладнання, матеріали та «негазові» котли на 25 млн. гривень. І це лише статистика за останні сім днів.

  Загалом субсидіанти у цьому році освоїли більше 221 млн. грн. на заходи з утеплення домівок. Не менш ініціативними були й інші категорії споживачів. Наприклад, на придбання «негазових» котлів» банки видали майже 14 тисяч кредитів. А на енергозберігаюче обладнання та матеріали – 65,2 тисячі.

  Як бачимо, орієнтація на сталий розвиток стає повсюдною для кожного з нас.

  Всього, станом на 28.12.2015 р., на утеплення за державною програмою термодернізації будівель домогосподарствам видано кредитів на суму близько 1,3 млрд. грн.