• In English
 • Арсеній Яценюк: Уряд працює з європейськими партнерами, аби забезпечити належний рівень зарплат для держслужбовців і підвищувати якість держслужби
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 18:28

  У Парламенті ухвалено нову редакцію закону України про державну службу: «Основне зараз, що необхідно, аби державна служба запрацювала, - це не тільки підписання закону і набуття ним чинності, але в першу чергу мотивація для державного службовця», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 29 грудня, під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

  «Саме тому ми працюємо з нашими європейськими партнерами, щоб забезпечити належний рівень заробітних плат для української державної служби на першому етапі. Коли ми сформуємо потужний і сильний бюджет, який зможе сам платити високі заробітні платні для державних службовців і відповідним чином підвищувати якість української державної служби», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  У рамках очищення влади і оновлення державного апарату Урядом проведена широкомасштабна люстрація вищих державних чиновників: «Зараз в реєстрі 854 пролюстровані особи, які не можуть бути відновлені в органах державної влади відповідно до закону України про очищення влади».

  Зокрема, нагадав він, було проведено люстрацію в Державній фіскальній службі. 42% центрального апарату і близько 15% працівників обласних підрозділів Державної фіскальної служби були люстровані та звільнені із займаних посад: «Також ми скоротили значну кількість територіальних підрозділів Державної фіскальної служби. Але це процес, який потребує подальших реформ».