• In English
 • Арсеній Яценюк: Реформа енергосектору дозволила надати субсидії 5,2 мільйона домогосподарств і в 10 разів скоротити дефіцит "Нафтогазу"
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 18:14

  Реформа енергетичного сектору дозволила надати субсидії 5,2 мільйона домогосподарств і провести повну реорганізацію НАК «Нафтогаз України», що в 10 разів скоротило дефіцит компанії, - підкреслив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у вівторок, 29 грудня, під час прес-конференції за підсумками 2015 року.

  Арсеній Яценюк наголосив, що Урядом та ним особисто було прийнято рішення про проведення широкомасштабної реформи енергетичного сектору.

  У рамках цієї реформи була проведена повна реорганізація НАК «Нафтогаз України», яка в минулому році дотувалася з державного бюджету - 10 мільярдів доларів, «а в цьому році ми в десять разів скоротили обсяг дотації, і це тільки один мільярд доларів».

  Глава Уряду підкреслив, що Уряд повністю змінив цінову політику щодо тарифоутворення в українському енергетичному секторі.

  Він підкреслив, що 5,2 мільйона українських домогосподарств вже отримали субсидії: «Кожній сім'ї, яка потребує допомоги від державного бюджету, держава надала пряму субсидію, надала кошти і погасила відповідний ріст цін і тарифів та скомпенсувала ринкові енергетичні тарифи».