• In English
 • Рішення комісій, які здійснюють атестування до лав Нацполіції України, незаангажовані та вільні від будь-якого впливу, – Хатія Деканоідзе
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 14:07

  Національна поліція України є незалежною у своїх кадрових рішеннях. Так само незаангажованими і вільними від будь-якого впливу є і рішення комісій, які здійснюють атестування до лав Національної поліції України. Про це голова Нацполіції заявила сьогодні, 29 грудня, коментуючи питання щодо останніх кадрових рішень у керівництві поліції м. Києва.

  «Я ще раз звертаюся до всіх журналістів і політиків і хочу підкреслити, що Національна поліція є повністю політично незаангажованою і вільною від будь-якого впливу. Всі кадрові рішення приймаються виключно в межах діючого законодавства, а в період атестування – виключно атестаційними комісіями», – підкреслила Хатія Деканоідзе.

  Крім того, Голова Нацполіції підкреслила, що всі атестаційні комісії є абсолютно незалежними від будь-якого впливу.

  «Я дуже вдячна членам всіх комісій, адже вони приймають мудрі та складні рішення», – зазначила Хатія Деканоідзе.

  Глава Нацполіції підкреслила, що реформа поліції була розпочата ще за рік до її призначення на цю посаду. Ця реформа була підтримана керівництвом країни і Міністерства внутрішніх справ зокрема.

  Хатія Деканоідзе також висловила сподівання на подальшу підтримку цієї реформи і наступних кроків у її здійсненні з боку керівництва країни, парламенту, а також керівництва МВС України.