• In English
 • Відбулося засідання Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій
  опубліковано 29 грудня 2015 року о 13:38

  29 грудня під головуванням Віце-прем`єр-міністра – Міністра культури України В`ячеслава Кириленка відбулося засідання Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій.

  На засіданні було заслухано звіт про підсумки роботи Комісії у 2015 році, а також розглянуто низку важливих питань.

  Зокрема, міжвідомчою комісією було розглянуте питання увічнення пам`яті загиблих учасників АТО, обговорено стан реалізації комплексу заходів з увічнення пам`яті загиблих Героїв – учасників АТО та ухвалено рекомендації відповідним органам виконавчої влади щодо фінансового та організаційного забезпечення цих заходів.

  Також міжвідомчою комісією було розглянуто проект будівництва меморіалу жертвам репресій нацистського та комуністичного режимів у м. Володимир-Волинський Волинської області, проект напису на Меморіалі жертв нацистського режиму у м. Рава-Руська Львівської області, проект будівництва меморіалу загиблим солдатам армії Австро-Угорської імперії часів Першої світової війни у с. Липник Львівської області, створення Міжнародного меморіалу загиблим в часи Першої світової війни на території Музею-заповідника «Личаківське кладовище» у м. Львів та інші питання.

  Склад Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2015 р. № 838 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 2 серпня 1996 р. № 897 і від 20 грудня 2000 р. № 1867».