• In English
 • Конкурсна комісія ухвалила рішення про проведення повторного конкурсу на посаду директора ДП "Артемсіль"
  опубліковано 28 грудня 2015 року о 15:33

  25 грудня 2015 року постійно діюча конкурсна комісія шляхом відкритого голосування та у присутності ЗМІ ухвалила рішення про проведення повторного кадрового відбору на заміщення посади директора ДП «Артемсіль». Жоден з кандидатів, які захищали конкурсні пропозиції, не набрав достатньої кількості голосів членів комісії, щоб стати переможцем. Відтак конкурс буде оголошено повторно.

  Загалом на розгляд комісії було подано 18 пакетів документів. До подальшої участі в конкурсі було допущено 17 кандидатів. Один кандидат не допущений до подальшої участі, адже він не подав довідку про відсутність судимості. Два кандидати за власним бажанням відмовились від участі. Захист конкурсних пропозицій відбувався із забезпеченням онлайн-трансляції, яку можна переглянути на youtube-каналі Мінагрополітики https://www.youtube.com/channel/UCPSczga0I1kCe0OzVVdfIqw/

  Зі свого боку, член конкурсної комісії Ірина Гнутова повідомила, що жодна пропозиція, запропонована конкурсантами, не містила у собі стратегічного бачення розвитку ДП. «Ми не почули від кандидатів обґрунтованих перспектив та стратегії розвитку підприємства. Відтак конкурсанти не отримали відповідного голосу комісії».

  За детальною інформацією щодо наступного оголошення конкурсу на посаду директора ДП «Артемсіль» стежте на офіційному сайті Мінагрополітики.