• In English
 • У Хмельницькому нова патрульна поліція присягнула на вірність народові України
  опубліковано 26 грудня 2015 року о 16:59

  Сьогодні, 26 грудня, на Майдані Незалежності у Хмельницькому Присягу на вірність народові України склали 256 патрульних поліцейських.

  У заході взяли участь глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе, її заступник Олександр Фацевич, керівництво головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області, представники інших правоохоронних структур, а також очільники міста та області.

  «Я переконана, що нові патрульні поліцейські працюватимуть чесно, і будуть належним чином захищати місто та його жителів», — зазначила Хатія Деканоідзе.

  Під час урочистостей усі присутні на Майдані вшанували пам’ять загиблих Героїв України та поклали квіти до меморіальної дошки пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО.

  Нагадаємо, Хмельницький став одним із перших міст України, де у серпні цього року був оголошений набір до реформованої патрульної служби поліції. Кількість бажаючих вступити на службу тоді складала 22 особи на одне місце. У результаті 5 етапів відбору було обрано 256 молодих людей віком до 35 років, які приступили до навчання. За два місяці вони опанували 25 дисциплін.

  Більшість нових патрульних має вищу освіту, дехто навіть по дві. Є серед них і колишні військовослужбовці, учасники АТО, працівники органів внутрішніх справ, які пройшли відбір нарівні з іншими кандидатами, банківські працівники, податківці, співробітники пенітенціарної системи, вчителі, яких аж 14. Що стосується представниць прекрасної половини людства, то їх у батальйоні 32.

  Очолив Управління патрульної поліції Хмельницького лейтенант поліції Олег Костенко.

  Хмельницький — восьме місто України, де розпочали свою роботу підрозділи патрульної поліції.

  Уже сьогодні ввечері 22 патрулі вирушать на охорону публічного порядку в місті.