• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 26 грудня 2015 року о 14:32

  Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів та місць несення служби співробітників прикордонного відомства з боку незаконних збройних формувань не було.

  Учора в районі Маріуполя зафіксовано використання російськими найманцями 2 безпілотних літальних апарати. БПЛА рухалися в напрямку Широкиного та Сартани. Поінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 6 транспортних засобів, якими перевозили товари без належних документів.

  3 автівки з товарами зведені мобільні групи зупинили в районі н.п. Верхньоторецьке та на контрольному посту «Новоайдар». Транспортні засоби були завантажені кавою, салом та побутовим склом загальною вартістю понад 60 тисяч гривень. Крім того, 2 автомобілі були затримані прикордонними нарядами на контрольних постах «Солодке» та «Майорськ». В одній з них везли 4 тонни м’ясних виробів на 120 тисяч гривень, а в іншій каву та спеції, які були приховані в конструктивних особливостях автомобіля. В контрольному пункті «Мар’їнка» затримано автомобіль з 1,2 тонни насіння кукурудзи. Вантаж везли на неконтрольовану територію. Всі транспортні засоби були передані представникам ДФС та зведених мобільних груп для прийняття правового рішення.