• In English
 • На Дніпропетровщині відкрили новий водовід, що забезпечить питною водою півтора десятка населених пунктів
  опубліковано 25 грудня 2015 року о 13:55

  У Томаківському районі Дніпропетровської області відкрили новий водовід. Він забезпечить питною водою півтора десятка населених пунктів. Масштабний проект реалізували в максимально стислі терміни державним і обласним коштом. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Цього року Дніпропетровщина активно впроваджувала інноваційні проекти. Ми розробляли мобільні сервіси і веб-сайти, переводили адмінпослуги в електронний вигляд. Однак у людей в районах області інші турботи - в будинках багатьох з них досі немає питної води. У сучасній і розвиненій області такої проблеми бути не повинно. Тому в 2015-му ми розпочали масштабну програму по забезпеченню сільських мешканців водою. Цього року її отримали 30 тисяч людей, а за два роки ця цифра досягне 70 тисяч», - зазначив Валентин Резніченко.

  Один з наймасштабніших проектів року - третя черга водоводу в Томаківському районі. Його будівництво розпочали ще в 2010-му, але через недостатнє фінансування роботи зупинилися. Завершили довгобуд тільки цього року. Впоралися в максимально стислі терміни - за три місяці. Зараз це 24-кілометрова водна артерія, яка об'єднує Каховське водосховище, Томаківку і ще близько 15 населених пунктів району.

  Завдяки цьому проекту питну воду отримають близько 15 тисяч людей. У половини з них її раніше взагалі не було, у решти - з постійними перебоями.