• In English
 • Укрпатент виконуватиме функції Міжнародного пошукового органу та Органу міжнародної попередньої експертизи
  опубліковано 24 грудня 2015 року о 16:45

  Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Міжнародне бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) підписали Угоду про виконання Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) функцій Міжнародного пошукового органу (МПО) та Органу міжнародної попередньої експертизи (ОМПЕ) відповідно до Договору про патентну кооперацію (Угода).

  Підписання Угоди є надзвичайно важливою подією як для всієї державної системи правової охорони інтелектуальної власності, так і для нашої країни в цілому, адже, безумовно, сприятиме підвищенню міжнародного іміджу України.

  «Нарешті ми маємо можливість співпрацювати з багатьма країнами світу – національними та регіональними патентними відомствами, заявниками, які здійснюють патентування за Договором про патентну кооперацію, та врешті-решт будь-якими зацікавленими особами. Укрпатент готовий надавати повний спектр послуг щодо проведення міжнародного пошуку та міжнародної попередньої експертизи», - зазначила Голова ДСІВ Алла Жарінова.

  Виконувати функції МПО та ОМПЕ Укрпатент розпочне з 5 лютого 2016 року.