• In English
 • На Житомирщині для учасників АТО додатково зарезервували понад 2500 гектарів земель
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 12:33

  За результатами проведеного моніторингу фактичного використання земель фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області додатково зарезервували для учасників АТО 2565,5 га земель сільськогосподарського призначення державної власності. Раніше землевпорядники вже внесли понад 2600 га земельних масивів до переліку ділянок, що можуть бути надані військовим у власність.

  Учасники АТО, які вирішили отримати землю, можуть ознайомитись з інформацією про зарезервовані ділянки на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Тут же розміщена покрокова план-схема та перелік документів, необхідних для отримання землі.

  З початку запровадження ініціативи про забезпечення учасників АТО землею, в Житомирській області військовослужбовці отримали 2517 дозволів на розроблення документації із землеустрою для отримання землі. Військовим відведуть у власність ділянки загальною площею 1521,1 гектара.

  Учасники АТО використають землі переважно для особистого селянського господарства (773 ділянки площею 1326,9 га), ведення садівництва (1000 ділянок площею 105,0 га), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (744 ділянки площею 89,2 га).

  Найбільшу кількість ділянок учасники АТО отримають у Житомирському та Попільнянському районах області - 969 та 181 відповідно.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.