• In English
 • На Дніпропетровщині відшкодували більше 8 мільйонів гривень втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв
  опубліковано 22 грудня 2015 року о 10:44

  Землевпорядники Дніпропетровщини з початку 2015 року нарахували 8,159 млн. грн. відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв. Кошти перераховуються до бюджетів адміністративно-територіальних одиниць області. Загалом у поточному році суб’єкти господарювання сплатили 11,288 млн. грн. відшкодувань (з урахуванням виплат за минулі періоди). Лише за листопад до бюджетів Дніпропетровської області надійшло 1,987 млн. гривень.

  Фінансовий ресурс планують спрямувати на розвиток земельних фондів регіону. Частину коштів використають на інвентаризацію земель, проведення нормативної грошової оцінки, поліпшення сільсько- та лісогосподарських угідь та заходи з охорони земель.

  Кошти, що вже надійшли до бюджетів, частково використані на інвентаризацію – 1,415 млн. грн. та проведення нормативної грошової оцінки землі – 23,9 тис. гривень.

  На сьогодні на спеціальних рахунках місцевих рад накопичені надходження від відшкодування втрат сільсько- та лісогосподарського виробництв становлять 63,76 млн. гривень.