• In English
  • На проведення реставраційних робіт у Жовківському замку на Львівщині спрямовано 3,8 млн. грн.
    опубліковано 21 грудня 2015 року о 17:48

    Для реставраційних робіт у Жовківському замку на Львівщині  спрямовано 3,8 млн. грн. Відповідне передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 р. № 1061 “Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2015 рік, та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2015 р. № 543” (головний розробник – Мінфін).

    Постановою передбачається здійснити перерозподіл видатків у сумі 3,2 млн. гривень шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою “Обслуговування державного боргу” та відповідного збільшення обсягу видатків розвитку за програмою  “Державні капітальні видатки, що розподіляються Кабінетом Міністрів України” і передати бюджетні призначення у сумі 3,8 млн. гривень із зазначеної  програми (у тому числі 0,6 млн. гривень за рахунок нерозподіленого залишку) – Львівській облдержадміністрації для проведення реставраційних робіт на Жовківському замку в рамках реалізації проекту транскордонного співробітництва “Скарби прикордоння - охорона культурної спадщини”.

    Крім того, постановою пропонується здійснити перерозподіл видатків між об’єктами, передбаченими головним розпорядникам бюджетних коштів постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2015 р. № 543, зокрема МОН, Вінницькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Сумській та Хмельницькій областям, у тому числі із спрямуванням коштів на нові об’єкти.