• In English
 • Представники дипломатичного корпусу відвідали "Роздільський дитячий будинок-інтернат"
  опубліковано 21 грудня 2015 року о 16:58

  21 грудня представники дипломатичного корпусу відвідали КЗ ЛОР «Роздільський дитячий будинок-інтернат» та передали адміністрації закладу благодійну допомогу, а його вихованцям солодощі.

  В акції під егідою Представництва МЗС України у Львові, окрім українських дипломатів, взяли участь іноземні представники: керівники і співробітники генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Мексики, Нідерландів, Німеччини, Угорщини і Франції, а також департаментів міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації та Львівської міської ради.

  На прохання дирекції дитячого будинку дипломатами закуплено дизельний електрогенератор, десятки комплектів постільної білизни i рушників, миючі та дезінфікуючі засоби, а також інші необхідні речі на загальну суму понад 50 тисяч гривень.

  Дипломатичним клубом Львова четвертий рік поспіль у контексті свята Святого Миколая реалізується благодійна акція.  Цього року вона присвячена допомозі КЗ ЛОР «Роздільському дитячому будинку-інтернату», у с. Старий Розділ Миколаївського району Львівської обл., який опікується вісімдесятьма дітьми та молоддю з особливими потребами.

  Нагадуємо, що протягом попередніх трьох років членам Клубу вдалось надати благодійну допомогу нужденним дітям Львівщини на суму понад 500 тисяч гривень.