• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 20 грудня 2015 року о 14:08

  Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. 

  Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу спільно з військовослужбовцями збройних сил, не було. Прикордонники  відділу «Ялта» Донецького загону виявили проліт 1 БПЛА на напрямку «Маріуполь – Б.Коса», без перетину лінії зіткнення, про що було поінформовано взаємодіючий підрозділ ПС ЗСУ.

  Прикордонники Луганського загону в КПВВ «Лисичанськ»  під час перевірки документів на в’їзд з неконтрольованої території у пасажирів рейсового автобуса «Золоте-Сєверодонецьк» виявили жителя м. Первомайська без перепустки. Крім того, чоловік мав чек з так званого Государственного банка ЛНР, що викликало підозру щодо незаконного перетину лінії зіткнення. Для з’ясування обставин громадянина передано співробітникам Лисичанського відділу Національної поліції у Луганській області.

  Прикордонниками Краматорського загону у КПВВ «Мар’їнка» затримали 1 автомобіль з вантажем м’яса вагою понад 500 кг. Товар на загальну суму понад 24 тисячі перевозився без належних документів.

  Також учора вдень у цьому контрольному пункті в`їзду-виїзду прикордонники Краматорського загону у конструктивних особливостях автомобіля марки «Опель» - в салоні автомобіля, у ніші під відділенням для рукавичок, у барсетці під підкладкою прикордонно-митна оглядова група виявила майже 240 тисяч гривень.

  Автомобіль з товаром та громадянин разом з виявленими коштами встановленим порядком передані правоохоронним органам для подальшого правового рішення.