• In English
 • За січень - листопад 2015 року за матеріалами Держфінінспекції правоохоронці розпочали майже тисячу досудових розслідувань
  опубліковано 18 грудня 2015 року о 13:26

  Упродовж січня – листопада 2015 року за матеріалами ревізій та перевірок, які проводили Держфінінспекція України та її територіальні органи, правоохоронні органи розпочали 994 досудові розслідування (з урахуванням результатів перевірок правоохоронних органів, до яких працівників Держфінінспекції було залучено як спеціалістів) і вручили 322 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України направлено відомості щодо 76 об'єктів на загальну суму понад 3 млрд. грн.

  Окрім того, за порушення фінансово-бюджетної дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 9153 посадових осіб підприємств, установ та організацій, фінансово-господарську діяльність яких перевіряла Держфінінспекція. Ще 2739 посадовців притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, з них 255 осіб звільнено із займаних посад.

  Як повідомлялося, за 11 місяців 2015 року Держфінінспекція перевірила більш як 3 тис. підприємств, установ та організацій.