• In English
 • У санаторно-курортних закладах проходять реабілітацію 124 військовослужбовці Збройних Сил України
  опубліковано 18 грудня 2015 року о 10:46

  124 військовослужбовці Збройних Сил України проходять реабілітацію у санаторно-курортних закладах. Про це сьогодні, 18 грудня, повідомив речник Міністерства оборони України підполковник Олексій Чернобай під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. Всього з початку року реабілітаційне лікування пройшли 1744 учасники АТО.

  Як повідомив речник Міністерства оборони України, наразі на лікуванні та контролі у закладах охорони здоров’я Міноборони перебуває 126 військовослужбовців Збройних Сил та 3 військовослужбовці інших військових формувань, поранених в ході АТО.

  35 поранених українських військовослужбовців проходять лікування за кордоном. Із них 14 – у Німеччині, 7 – у США, 5 – в Угорщині, 4 – в Естонії, троє – в Литві та по одному – в Австрії та Польщі.

  У січні-грудні 2015 року Міністерство оборони отримало на медичне забезпечення із державного бюджету 246 мільйонів гривень, близько 200 мільйонів із яких витрачено на закупівлю медикаментів.

  Ще майже 2,5 мільйона гривень надійшли на рахунки Міноборони як благодійна допомога. Ці кошти були розподілені між військово-медичними закладами відповідно до їх першочергових потреб і реалізовані в повному обсязі.

  Крім того, громадяни України надають військово-медичним закладам та медичним підрозділам військових частин благодійну допомогу у натуральному вигляді. На цей час Українська армія отримала ліки та медичне майно на загальну суму понад 195 мільйонів гривень.