• In English
 • Бригада легкої піхоти Нацгвардії може бути створена за кілька місяців - Арсен Аваков
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 13:29

  Про це Міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 17 грудня, під час презентації результатів навчань, які з українськими бійцями проводили іноземні інструктори. Учасники відпрацювали порядок ведення спецоперацій, зокремаіз залученням вертольотів.

  Сьогодні, 17 грудня, на полігоні Національної гвардії України в с. Нові Петрівці під Києвом відбулася презентація результатів навчань, які тривали майже три тижні. У ній взяли участь Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов і Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

  Ізраїльські інструктори та їхні колеги з Національної гвардії України представили презентацію за результатами навчань. Їх учасники відпрацьовували відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп противника, евакуацію поранених, ведення операцій із залученням авіації. Крім того, відбулася презентація зброї, яка перебуває на оснащенні підрозділів Нацгвардії України.

  Арсен Аваков зазначив, що в навчаннях брала участь перша бригада легкої піхоти, створена за новими стандартами. Він також додав, що суттєво буде "піднято планку" як при відборі на службу, так і при забезпеченні нацгвардійціввключно з обмундируванням, озброєнням і заробітною платою, розмір якої складатиме від 7 до 20 тисяч гривень.

  "Вважаю, це поки прообраз, а через кілька місяців це буде готова бойова бригада", – підкреслив Арсен Аваков.