• In English
  • Арсеній Яценюк: Одне з основних завдань бюджету на 2016 рік - забезпечити соціальну справедливість і підвищити соціальні стандарти
    опубліковано 17 грудня 2015 року о 13:17

    Одне з основних завдань Державного бюджету на наступний рік - забезпечити підвищення соціальних стандартів: «У цьому бюджеті ми пропонуємо підвищити соціальні стандарти на 12%», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк перед представленням у Верховній Раді проектів бюджетних і податкових змін у четвер, 17 грудня.

    «Уряд України пропонує вперше з часу кризи компенсувати через підвищення соціальних стандартів той ріст цін, який прогнозований на 2016 рік», - додав Глава Уряду.

    Арсеній Яценюк наголосив на необхідності доопрацювання народними депутатами до 24 грудня проекту державного бюджету та необхідних для його виконання законів, зокрема податкового законодавства: «Об'єктивно ідеальних бюджетів ніколи немає і не буде. Але сподіваюсь, що бюджет 2016 року буде ефективним і справедливим, в тому випадку, якщо український Парламент сьогодні прийме рішення заслухати бюджет і до наступного четверга як бюджет, так і необхідні закони для його виконання, в тому числі і податкові зміни, будуть доопрацьовані з вельмишановними членами Парламенту».