• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 13:18

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

  Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів та місць несення служби співробітників прикордонного відомства з боку незаконних збройних формувань не було.

  В межах Донецької та Луганської області прикордонники зафіксували польоти 3 безпілотних літальних апаратів. Ще 2 безпілотники співробітники Держприкордонслужби виявили на адміністративній межі з АР Крим.  Також прикордонники Бердянського загону під час несення служби відслідкували політ російського літака Су-24, який рухався вздовж адміністративної межі по тимчасово окупованій території. Проінформовано взаємодіючі підрозділи ЗСУ.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. За добу прикордонним нарядом затримано вантажівку з кондитерськими виробами вартістю близько 30 тисяч гривень. Автомобіль прямував на неконтрольовану територію без належних документів в об’їзд контрольного пункту в’їзду/виїзду «Зайцеве». Затриманий транспортний засіб встановленим порядком переданий представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.

  Через контрольні пункти в’їзду/виїзду «Зайцеве» та «Новотроїцьке» прослідували 24 вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою. Транспортні засоби перевозили майже 375 тонн будівельних матеріалів та майже 10 тонн продуктів харчування і електроприладів для жителів Донецької області від Світової продовольчої організації ООН Представництва верховного комісара ООН в справах біженців та благодійної організації «Долоньки».