• In English
 • Олексій Павленко: Мінагрополітики поглиблюватиме міжнародну співпрацю у 2016 році
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 12:44

  «Розширення міжнародного співробітництва – один із пріоритетів діяльності Міністерства у 2016 році. Зокрема, планується активізувати діяльність щодо укладання угод про зону вільної торгівлі з державами-партнерами України – Ізраїлем, Туреччиною та В’єтнамом», - заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України.

  За його словами, у планах Міністерства на наступний рік - підписання угод та меморандумів про співробітництво у галузі сільського господарства з Індонезією, Індією, Китаєм та Іспанією. Крім того, продовжаться переговори з міжнародними та регіональними фінансовими інституціями з метою залучення фінансових ресурсів, зокрема з Міжнародною фінансовою корпорацією, Міжнародним банком, Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком.

  Також передбачається проведення двосторонніх переговорів із керівниками відповідних міністерств та відомств іноземних держав з метою популяризації виробничого потенціалу агропромислового комплексу України і поглиблення двостороннього співробітництва з ключовими партнерами.

  Міністр зазначив, що для розширення міжнародної співпраці буде проведено ряд двосторонніх зустрічей з представниками Європейської Комісії, а також проведено чергові засідання міжурядових комісій з Арабською Республікою Єгипет, Королівством Саудівська Аравія та Китайською Народною Республікою.