• In English
 • За січень - листопад 2015 року Держфінінспекція в Закарпатській області відшкодувала втрат на 12,3 млн. грн.
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 12:38

  Фахівці Держфінінспекції в Закарпатській області протягом січня – листопада 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 12,3 млн. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, на рахунки бюджетних установ, організацій, підприємств додатково надійшло майже 4 млн. грн.

  За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 28 досудових розслідувань і вручили 14 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 67 управлінських рішень.

  До суду пред’явлено 3 позови щодо відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 7,3 млн. грн.

  За допущені порушення 309 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 86 – до дисциплінарної та матеріальної. Із займаних посад звільнено 2 осіб.

  Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 1 млн. грн.