• In English
 • Держенергоефективності та німецька компанія-виробник біопалива обговорили перспективи біогазового ринку в Україні
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 11:45

  Держенергоефективності та німецька компанія-виробник біопалива «Verbio» обговорили перспективи біогазового ринку в Україні.

  У ході зустрічі, яка відбулася сьогодні, сторони обговорили можливі шляхи співпраці у даній сфері. Народний депутат України, перший заступник Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександр Домбровський, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та представник компанії «Verbio» Олаф Тробер обмінялися думками щодо перспектив розвитку біогазової індустрії в Україні.

  Сергій Савчук проінформував про наявні інвестиційні можливості у розрізі регіонів України та запевнив, що ринок біогазу має великий невикористаний потенціал. За його словами, Уряд робить рішучі кроки для розбудови цього напряму і підтримує ініціативи щодо залучення інвестицій в його розвиток.

  Представник компанії «Verbio» презентував інвестиційні пропозиції. Зокрема, щодо можливості будівництва біогазових заводів, які вироблятимуть тепло, електроенергію та газ-метан із соломи.

  Голова Агентства надав рекомендації щодо регіонів, сприятливих для розміщення підприємств з виробництва біопалива. Він також зауважив, що Україна працює над вдосконаленням нормативно-правової бази у цій сфері.

  Загалом сторони домовилися опрацювати надані пропозиції у форматі робочої групи та продовжити співпрацю у даному напрямку.

  Довідково

  "Verbio" (Vereinigte Bioenergie AG) – одна з найбільших компаній-виробників і постачальників біопалива, яка побудувала перші біодизельні та біоетанолові заводи у 2001 році. Сьогодні компанія виробляє в рік: 450 тис. тонн біодизелю; 260 тис. тонн біоетанолу; 480 ГВт/г біогазу.