• In English
  • МІП: 26 лютого має відзначатись днем спротиву кримчан російській агресії
    опубліковано 17 грудня 2015 року о 10:54

    «День, коли тисячі мешканців кримського півострова вийшли на вулиці Сімферополя на підтримку територіальної цілісності України, має бути визнано Днем спротиву російській окупації Криму», – про це заявила радник Міністра інформаційної політики України з питань Криму Еміне Джеппар на зустрічі із кримськими журналістами. Зустріч із представниками кримських медіа стала першим заходом Міністерства інформаційного політики щодо обговорення спільної інформаційної кампанії, присвяченої другим роковинам окупації АР Крим і м. Севастополь.

    «В найближчі тижні плануємо проведення серії зустрічей із кримськими правозахисниками та громадськими активістами. За її результатами буде створено робочу групу й розроблено план дій щодо проведення широкої інформкампанії на підтримку Криму, – розповіла Еміне Джеппар. – Маємо нагадати українському суспільству та міжнародній спільності про другі роковини трагедії. Маємо також спростувати міф про те, що кримчани не чинили спротиву російській окупації».

    Нагадаємо, на першому етапі з підготовки інформаційної кампанії, присвяченої роковинам окупації Криму, Міністерство інформаційної політики України ініціювало лист від Секретаріату Кабінету Міністрів України до профільних міністерств з метою збору пропозицій щодо проведення відповідних державних заходів. Крім того, рік тому, 23 лютого, в перші роковини окупації Криму, саме організації кримських переселенців ініціювали довгострокову інформаційну кампанію «Крим – це Україна», яка згодом була підтримана Міністерством інформаційної політики України.