• In English
 • Бренд «Масандра» буде збережено за Україною, - Мінагрополітики
  опубліковано 17 грудня 2015 року о 10:18

  Українські споживачі вже на новорічні свята побачать ігристі вина торгової марки «Новий Світ», яка поновлена на материковій частині України. Бренд «Масандра» також буде збережено за Україною. Мінагрополітики й надалі продовжує здійснювати заходи щодо захисту національних інтересів підприємств, які залишились в тимчасово окупованому Криму. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

  Водночас радник Міністра Олександр Лієв наголосив, що проект відродження в Україні бренду «Новий Світ» можна вважати реалізованим. За його словами, наступним кроком стане повернення Україні бренду «Масандра».

  «Наше завдання зберегти й інші державні бренди. Адже, якщо торгову марку не використовують три роки, юридичне право на неї може бути втрачене. Натомість бренд «Масандра» Україна не використовує два роки. Тож наше першочергове завдання – дати українським підприємствам юридичну можливість випускати масандрівські вина під відповідними торговими марками», - наголосив Олександр Лієв.

  Він зауважив на важливості збереження для України традиційних ринків кримських вин. «Маємо дати можливість країнам, які вже багато років знають бренд «Масандра», і надалі споживати якісні українські вина», - зазначив Олександр Лієв. Він підкреслив, що перенесення виробництва на материкову Україну – тимчасове явище. «Крим – це Україна. Відтак після деокупації півострова підприємства із Ялти, Лівадії, Нового Світу, інших кримських міст будуть і надалі виробляти традиційні для себе вина».