• In English
 • Олексій Павленко: Дерегуляція та приватизація - важливі фактори протидії корупції в аграрній сфері
  опубліковано 16 грудня 2015 року о 16:28

  Аграрна галузь демонструє одні з найкращих показників щодо зменшення корупції. Про це 16 грудня на брифінгу в Будинку Уряду повідомив Міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко. Він, зокрема, зазначив, що Міністерство активно працює в питаннях дерегуляції. Так, за словами Міністра, скасовано 42 дозвільних документа в аграрній галузі і внесено понад 50 змін до законодавства.

  «Результати відчули близько 40 тисяч підприємств. Економічний ефект  від дерегуляції по оцінкам бізнес асоціації складає 12 млрд. грн.», - підкреслив Олексій Павленко.   Крім того, він зазначив, що Міністерство готово передати у Фонд державного майна підприємства, які має в підпорядкуванні, на приватизацію.

  «Міністерство заявило, що ми не будемо квазіхолдингом і готові передати на приватизацію у Фонд держмайна всі підприємства, що зараз є в нашому підпорядкуванні. При тому, що вже було передано у Фонд держмайна 13 підприємств», - наголосив Олексій Павленко і додав: «Дерегуляція та приватизація - це важливі фактори протидії корупції в аграрній сфері».

  До слова, Міністр наголосив, що підвищилась і інвестиційна привабливість галузі. Зокрема в цьому році кількість інвестицій зросла.

   «Інвестиційна привабливість, коли інвестори голосують доларом, або гривнею, коли вони вкладають в нашу економіку. Тільки по офіційній статистиці ми бачимо, що загальні  інвестиції збільшились дуже серйозно і капіталовкладення в аграрну сферу складають майже 17 млрд. грн.», - зазначив Олексій Павленко.