• In English
 • Олексій Павленко: Функціонування Держпродспоживслужби сприяє забезпеченню продовольчої безпеки держави
  опубліковано 16 грудня 2015 року о 14:09

  «Одним з ключових завдань Міністерства є формування та забезпечення реалізації державної аграрної політики, спрямованої на розвиток агропромислового комплексу та забезпечення продовольчої безпеки держави, що в свою чергу багато в чому залежить від якості роботи державних органів. Одним з таких органів є Держпродспоживслужба», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з представниками  Європейської Бізнес Асоціації.

  Олексій Павленко нагадав, що з листопада 2015 року діяльність ДПСС координується Мінагрополітики. Пріоритетним напрямком роботи Міністерства є перш за все забезпечення повноцінного функціонування Держпродспоживслужби.

  Міністр наголосив, що Держпродспоживслужба є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у галузі ветеринарної медицини, сферах безпечності та якості харчових продуктів, карантину та захисту рослин, ідентифікації та реєстрації тварин, у сферах насінництва та розсадництва (в частині сертифікації насіння і садивного матеріалу, охорони прав на сорти рослин), а також санітарного законодавства. Крім того, до переліку повноважень служби належить попередження та зменшення вживання тютюнових виробів та їх шкідливого впливу на здоров’я населення, метрологічний нагляд, ринковий нагляд в межах сфери своєї відповідальності, державний контроль за додержанням законодавства про захист прав споживачів і рекламою в цій сфері.

  «Наразі проводяться узгоджувальні наради щодо затвердження структури та штатного розкладу з метою забезпечення виконання Держпродспоживслужбою відповідних завдань і функцій. Наше головне завдання – відновити діяльність служби якомога скоріше», - зазначив Міністр Олексій Павленко.