• In English
 • "У прагненні до незалежності та втіленні реформ маємо чітку підтримку країн Балтії та Польщі", - Степан Полторак
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 18:54

  У прагненні до незалежності та втіленні реформ маємо чітку підтримку країн Балтії та Польщі. Про це сьогодні під час візиту до Міжнародного центру миротворчості та безпеки повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

  Глави оборонних відомств країн Балтії та Польщі також наголосили на всебічній підтримці процесу реформування Збройних Сил України з метою досягнення повної взаємосумісності зі збройними силами держав-членів НАТО.

  «Наша спільна зустріч у такому форматі є свідченням цілеспрямованої та послідовної підтримки нашої держави країнами Балтії та Республікою Польща у боротьбі проти російської агресії, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. – Ми цінуємо підтримку наших колег у політичній та практичній площині».

  У свою чергу керівники оборонних відомств Польщі, Литви, Латвії та Естонії висловили спільну думку, що їхні країни розуміють серйозність викликів, з якими зіткнулася Україна, та підтримують необхідність поновлення територіальної цілісності України.

  Також вони запевнили, що країни й надалі будуть підтримувати Україну у її прагненні до незалежності та втіленні реформ.