• In English
 • Мінагрополітики: Основні вимоги до рибних патрульних - вища освіта, відсутність судимості, наявність водійських прав та задовільний стан здоров'я
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 15:00

  15 грудня оголошено конкурс на 63 вакансії інспекторів та 13 вакансій керівників та заступників. Для участі в конкурсі кандидату достатньо заповнити анкету в електронній формі на сайті Держрибагенства, або особисто подати документи до кадрової комісії. Про це наголосила член кадрової комісії, начальник відділу кадрового забезпечення Мінагрополітики Ірина Гнутова, презентуючи на брифінгу кадровий конкурс до рибного патруля.

  Вона додала, що основними вимогами до кандидатів є вища освіта, відсутність судимості, задовільний стан здоров’я та фізичної підготовки, наявність водійських прав. «Досвід роботи та специфічні знання – не обов’язкові, адже на майбутніх патрульних чекає фахове навчання. Особисті якості, на які ми звертаємо увагу – активна позиція та прагнення до змін, стійкість до корупції та мотивація служити суспільству,  стресостійкість, готовність та спроможність швидко навчатися. Для керівників – вміння управляти персоналом, лідерство, досвід керівної роботи та менеджерські навички», - зауважила Ірина Гнутова.

  За її словами, відбір буде проходити в кілька етапів. «Попередньо ми будемо аналізувати анкети. Ті кандидати, які пройдуть за первинними критеріями, будуть проходити психологічне тестування та спеціальну фізичну підготовку, а потім медкомісію. Надалі їх чекатиме співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять співробітники Держрибагентства, Мінагрополітики, незалежні рекрутери та психологи», - зазначила начальник відділу кадрового забезпечення Мінагрополітики.

  «Починаючи з 15 грудня, протягом 30 днів, кандидати відповідно до вимог чинного законодавства повинні подати до кадрової комісії пакет документів: особову картку, декларацію, копію документів про освіту, копію трудової книжки, копію документів, які засвідчують особу. При наявності повного пакету документів, кандидат може прийняти участь у конкурсі», - підкреслила Ірина Гнутова.

  Вона пояснила, що останнім етапом конкурсу буде письмовий іспит, який проводиться згідно з вимогами чинного законодавства. «Це іспит на знання законодавства та питання щодо специфіки подальшої роботи. Питання будуть заздалегідь розміщені на сайті. Тому кандидати матимуть можливість підготуватись. Претенденти, які вийдуть в фінал та будуть обрані кадровою комісією, протягом 30 днів будуть вивчати 18 дисциплін. Навчати будуть як співробітники агентства, так і викладачі Національної поліції. На претендентів очікують проміжні іспити, а наприкінці завершальний. Якщо кандидати вдало його складуть, вони продовжать свою роботу у складі рибного патруля», - підсумувала Ірина Гнутова.